14 dni na zwrot
towaru

O nas

Makazu to polska marka, która powstała w 2019 r. Założona została przez pasjonatów krawiectwa, którzy postanowili zrealizować swoje marzenia i stworzyć ubrania doskonałej jakości. Oferujemy modną, stylową i jednocześnie wygodną odzież. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, tworzymy kolekcje odzieży w szerokiej gamie rozmiarów ( od 34 do 52 ).

Nasza odzież

W naszej pracowni nie szyjemy odzieży masowo. Staramy się jednak, by w naszej ofercie znajdowały się minimum 1-2 sztuki oferowanego produktu z każdego rozmiaru. Czasami uzupełnienie asortumentu jest jednak uwarunkowane sprowadzeniem danego materiału do Polski i może potrwać nawet do 3 tygodni - jeśli więc zależy Ci na konkretnym modelu nie zwlekaj z zakupem. ;) 

 

Jakość to nasz priorytet

Projektując, wybierając materiały i dodatki, a później szyjąc stawiamy przede wszystkim na jakość. Dbamy o to by, nasza odzież była uszyta zgodnie ze sztuką krawiecką, a materiały pochodziły od najlepszych producentów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Wybierając markę Makazu masz pewność, że zakupiona wymarzona bluzka, tunika, czy sukienka po kilku praniach nie trafi do kosza, a będzie Ci służyła przez wiele sezonów.

 

Pozdrawiamy i życzymy udanych zakupów,

Zespół Makazu :)

  

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

ul. Wrocławska 17, 56-410 Dobroszyce

telefon

telefon:

504 479 004

mail

e-mail:

makazu.sklep@gmail.com